top of page

İÇSEL BİLGELİK REHBERLİĞİ

Her birimiz bu yaşama eşsiz bir parça katmak üzere geldik. Lakin yaşadığımız düzen içinde kabul görebilmek adına, özgün benliğimizden ödün verdik. Kendimize yabancılaşmak, değersizlik ve yalnızlık hislerini beraberinde getirdi. Oysa kendini gerçekleştirmek, bu dünyaya katabileceğin en büyük hediyeydi.

Bu 8 haftalık yolculukta

temel değerlerini, bu değerleri temsil eden rollerini, potansiyelini tamamen açığa çıkardığın gerçekliğini ve bu yaşamda yaymaya geldiğin sihrini keşfediyor ve ardından varoluş amacını gerçekleştireceğin yol haritanı çıkarıyoruz.

Stone slabs and palm leaves in front of a mirror
Chinese Medicine

PSİŞEAKTİF DENEYİM 

HAZIRLIK & REHBERLİK & ENTEGRASYON

Ayawaska, Psilosibin, LSD gibi doğanın sunduğu ve kadim geleneklerle harmanlanmış bitki ilaçların, tedavisel amaçlarla kullanımı modern bilimin de sahiplenmesi ile yaygınlaşmakta.

Bu yüksek teknolojinin verimini arttırmak ve olası yan etkilerini en aza indirmek için hazırlık ve entegrasyon adımları olmazsa olmaz.

Bu 6 haftalık program, 

Doğa Ana'nın sunduğu psişeaktiflerle çalışmaya hazırlanacağın, deneyim esnasında çevrimiçi destek alacağın ve ardından deneyimi entegre ederek dönüşümünü çapalayacağın 

biçimde tasarlandı.

Program ücreti : 20.000 TL

ÇİFTLER İÇİN 'EROS SİHRİ'

İlişkiyi derinleştirmeyi arzulayan, birbiriyle oyunlar oynamak için can atan, birbirini güvenle ve özgürce keşfetmenin yollarını arayan çiftler.. bu program sizler için.

Hem kendinizi hem de partnerinizi duyabileceğiniz bu alanda, dönüşümlü olarak birebir ve çift halinde görüşmeler yapıyoruz. Belki ilişkinin başındasınız ve baştan sağlam temeller atmak istiyorsunuz, belki de yıllar içinde yıprandınız ve bazı sorunların içinden çıkamıyorsunuz. Sizi bu sihirli alana çağıran her ne ise, dönüşmenize alan tutmak için heyecan duyuyorum.

Bu program sekiz haftaya yayılan oniki buluşma içerir.

Program ücreti : 20.000 TL

Hands Together

TEK GÖRÜŞME

Uzun vadeli bir taahhüt yerine tek seferlik bir görüşme arzu ediyorsan bu seçenek senin için. Bireysel veya çift olarak katılabileceğin bu seansın süresi 90 dakika ve ücreti 3000 TL.

Bu sayfadaki tüm proglamlar çevrimiçi gerçekleşir, fiziksel buluşmalarımız Etkinlik sayfamızda.

Soruların ve başvuruların için buketkofler@gmail.com adresine email gönderebilirsin. 

Selcen Eyyubi

IFS terapi metoduyla çalışmayı hayatıma çağırdığım bir anda yollarımız kesişti Buket’le. Başlamaya korktuğum her unburdening çalışmasını o kadar ürkütmeden ve fark ettirmeden, kabuğumun çatlaklarından su gibi sızarak gerçekleştirdi ki.. Seanslarımız sırasında sunduğu güvenli alanda gölge yanlarımla karşılaşmayı, bu yanlarımı dinledikçe kendi hikâyeme saygı duymayı öğrendim Buket’ten. Öz değerlerimin toplumun bana-benim kendime projekte ettiğim “-meli, -malı”lardan daha değerli olduğunu hissedip hayatıma uyarlamaya çalışıyorum şimdilerde. Varlığına minnettarım!

"

İÇSEL BİLGELİK REHBERLİĞİ NELER SAĞLAR

Coaching
  • Kendine dair derin kavrayış: seni sen yapan özellikler neler? Peki ya hayatındaki hediyeler ve zorluklar? Mevcut kaynakların yeterli mi? Bu hayatta var olmanın amacı ne? ..gibi soruların cevaplarını anlamak, olduğun halini kabule götürür ve arzuların, ihtiyaçların, değerlerin ile hizalı bir hayat yaşamanı sağlar.

  • Somatik öz-düzenleme: duygularımız ve beden duyumlarımız en emin mesajcılarımız. Onlarla bağ kurmanın güvenli ve sağlıklı yollarını uyguladıkça, ihtiyaçlarını karşılama ve zorlu deneyimlerden geçme becerin artar.

  • Hayatının yaratıcısı olma: İçindeki süper kahramanlarla tanışmaya hazır mısın? Onlarla işbirliği içinde, hayata dair şevk duymanı sağlayacak hedefler oluşturup, bu hedeflere ulaşma kabiliyetini geliştirebilirsin.

  • Travma şifalandırma ve yıkıcı döngüleri dönüştürme: Yas, keder, yalnızlık gibi duyguların kökenindeki travmaları iyileştirmenin yollarını keşfedersin. Böylece baskılanmış parçaların özgürleşir ve hayatını zenginleştirirsin.

  • Yapıcı iletişim araçları: Kendinle ve başkalarıyla, şefkat ve anlayış temelli, karşılıklı ihtiyaçları gözeten, çözümcü bir iletişim dili geliştirirsin.

KULLANDIĞIM ARAÇLAR

İÇSEL AİLE SİSTEMLERİ

Kararlarımızı yönlendiren yanlarımızı ayrıştırıp, doğalarını anlamamızı ve işbirlikçi bir içsel iletişim geliştirmemizi sağlar.

YOGİK FELSEFE

Bir dizi öğreti ve pratikler yoluyla bedeni, zihni ve ruhu birleştirmeyi amaçlayan kadim bir yaklaşımdır.

ŞİDDETSİZ İLETİŞİM

Marshall Rosenberg tarafından geliştirilen bu araç, dört adımda yürekten bağ kurmaya hizmet eden etkin bir yöntem sunar.

DİYALEKTİK TERAPİ

Değişimin kabul ile mümkün olduğu esasına dayanır ve farkındalık, duygu düzenleme, öz-ifade gibi becerileri arttırır.

ŞAMANİK BAĞLANTI

Bilincin katmanlarında yapılan yolculuklar sayesinde bilinen ve bilinmeyen kaynaklarla destekleyici bağlar kurarız.

BİLİŞSEL BEDENLEME

Zihin ve beden arasındaki bağlantıyı geliştirerek, kişinin yaşamsal zenginlik haznesini arttırmayı amaçlar.

SÜREÇ VE ÜCRET

Program, birer saatlik sekiz görüşmeden oluşur ve tercihen haftalık gerçekleştiririz. Bu sekiz hafta, etkili dönüşüm için ihtiyaç duyulan zaman ve istikrarın ideal dengesidir. Sürecin sonunda danışan güncel temel değerlerini keşfeder, kendisini oluşturan farklı yanları açıkça görür, içsel sisteminin liderliğini sahiplenir, şefkat ve çözüm odaklı bir dil geliştirir, hayat amacına hizmet eden bir misyon belirleyerek yol haritası çıkarır.

Bu kendi başına oldukça dönüştürücü bir araç ve güçlü bir zemin olmakla birlikte, danışanlar sıklıkla yolculuklarına birlikte devam etme onurunu bana bahşederler. Bu durumda tercih ettikleri bir sıklıkta görüşmelerimize devam ederiz.

Program ücreti : 15.000 TL

Anchor 1
bottom of page