top of page
creator

PAYLAŞIM ÇEMBERİ

16 Ocak - 13 Şubat | 20:30 - 21:45  | Çevrimiçi

Hayatım boyunca bulunduğum tüm çalışmalar içinde en sevdiğim kısım daima paylaşım çemberleri olur. Hasretini duyduğum yakınlık, gerçeklik ve desteklenme ihtiyaçlarımın bu kadar kısa sürede ve etkili karşılanmasını mutlu bir şaşkınlıkla karşılarım. Birilerinin hikayesinde kendimi buldukça yalnız olmadığımı, bana sunulan bu alan ve zaman içinde önemsendiğimi, kırılgan paylaşımların bu kürede kalacak olmasının güvenini hissederim.
Hayatımdaki bir diğer sihir ise muhakkak ki danışanlarımla birebir seanslarımız. O alanda, çemberlerdeki bu faydaların yanısıra bir de derinleşme fırsatımız mevcut.
Yıllar içinde dahil olan herkese sunduğu eşsiz faydaları görerek, bu iki konsepti birleştirdiğim bir alan açıyorum. Eğer buraya kadar okudukların seni heyecanlandırdıysa ikinci faza davet ediyorum.

5 hafta, 75'er dakika

Buluşmalar 16 Ocak - 13 Şubat arası her Salı TR saatiyle 20:30'da Zoom üzerinde başlar ve 75 dk sürer. *Yalnızca ilk buluşma 90 dk sürer.

6 kişi, 7'şer dakika

Her buluşmada en fazla 6 kişi paylaşım yapar ve paylaşım süresi 7 dakikadır. İlk iki dakika katılımcı dilediği konuda paylaşım yapar, ardından beş dakika boyunca bir kolaylaştırıcı eşliğinde paylaşımında derinleşir. Ana kolaylaştırıcı, Risha Buket Kofler tüm buluşmalarda mevcut iken farklı konuk kolaylaştırıcılar da katılır.

Aktif Katılım

Paylaşım yapmayan katılımcıların da gözlem ve yansıtma gibi sorumlulukları bulunur. Bu sebeple çemberde bulunan herkesten aktif katılım bekleriz.

Circle.jpeg

KONUK KOLAYLAŞTIRICILAR

Bugu.jpeg

Buğu Türkoğul

Mindfullness Coach

Neurosystemic CARE Mentor

Organic Intelligence Practitioner

Instagram

Aysegul_edited.jpg

Ayşegül Dilek

Tantra • Womb & Women • Shadow Work

Instagram

EBG

F. Emine Baran Gül

"The Work" by Byron Katie 

Sertifikalı Kolaylaştırıcı

eminebaran

Ozgur.jpeg

Özgür Taşkıran Konaç

Enneagram Danışmanı

Well-being Uzmanı

ozgurbiryasam.com

Zeynep Zümbül

Zeynep Zümbül

Şiddetsiz İletişim Uygulayıcısı

LinkedIn

Etkinlik ücreti : 2000 TL

bottom of page