top of page
Two Dried Leaves

KAVUŞMA

13 Ağustos Cmt | 15:00 - 18:00  | Maslak, İstanbul

822FFC23-FF66-419F-A20B-FDA20DB5CE11_1_201_a.jpeg

Norveç'teki 8. ayımda en çok özlediğim; dokunmak ve kabile olmak. İstediğim kadar, rıza verildiği kadar, istediğim biçimde ve iyi gelen şekilde -dokunmak. Benzer değerleri sahiplendiğim ruh ailem ile, güven içinde, destekleyerek ve desteklenerek, kendimi duymak. Bu niyetle açtığım çemberde kendime & sana kavuşmak.

Dolabında "bunu bayılarak aldım da nerde giyeceğim?" dediğin o kıyafeti giy gel. İstersen yanında getir orda değiştir :) O kıyafet yok ise içinde en kendin olarak hissettiğin hangisiyse.

Hareket ederek başlayacağız, senin özgün ritmin nasılsa, bedeninin o gün neye ihtiyacı varsa. Niyetle, farkındalıkla, kulak vererek. Dokunmaya buradan başlayacağız, önce kendimize. Sonra birbirimize, enerjimizle.

 

"Hayır" diyeceğiz birbirimize ve "EVET" ve ikisi arasında başka şeyler de, göz göze. Dokunmaya böyle devam edeceğiz; gözlerimizle, gözlerimize. Sonra istersek kelimelerimizle. Ve belki de tenimizle.

Birbirimizde kendimizi keşfedeceğiz yani. Ben ne isterim? Sınırım nerde biter? Bir başkasının sınırı nerede başlar ve o neler ister? İhtiyaçlar, istekler, ve sınırlar çerçevesinde bir dans nasıl görünür? Ben nasıl görünsün isterim?

Çalışma İçeriği

Peki bu üç saat içinde keşfedeceklerimden birkaçı neler dersen;

  • “Hayır” demenin hayrı ve “Evet” demenin hazzı

 

  • Sınırlarını tanıma, ihtiyaçlarını görme ve isteklerini ifade etme

  • Başkalarının sınırları & ihtiyaçlarını, kendininkilerden feragat etmeden karşılama

  • Dr. Betty Martin tarafından geliştirilen “Rıza Çemberi” ile tanışma ve çemberin “Alıcı” kısmında yer alma

  • Hayattan keyif ve zevk almanın önündeki temel engeli anlama ve özgürleşme

  • Cinsel deneyimin en derin potansiyeline ulaşmayı sağlayan iletişimi kurma

  • Suçluluk, endişe ve öfkeden sıyrılma

Etkinlik ücreti 200 TL
Aşağıdaki hesaba yaptığın ödemenin dekontunu hello@noortribe.com adresine gönderdiğinde lokasyon bilgisi paylaşılacaktır.

Buket Polat - TR 25 0011 1000 0000 0087 3630 11

Koçluk & Mentörlük programlarım kapsamında benimle çalışmış olan tüm danışanlarım ve Noor Tribe etkinliklerinden en az birine dahil olmuş olan katılımcılar için ücretsizdir. Yine hello@noortribe.com adresine e-mail göndererek katılımını belirtebilirsin.

bottom of page